Bistro Madame

O nas

Bistro Madame

Wyśmienita kuchnia, sale o niepowtarzalnym wystroju i najdłuższe w Nysie – 20-letnie tradycje ucztowania. Z tego słynie nasza restauracja. Magiczne miejsce, którego nie sposób pominąć przy okazji wizyty na nyskim Rynku.

Restauracja Bistro Madame mieści się w samym sercu Nysy. Nasi goście mogą, więc cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Bazylikę Mniejszą im. Św. Jakuba, Bibliotekę (Dom Wagi) i planty miejskie. Niezwykłą atmosferę restauracji tworzą jej bogate wnętrza. Każda z dwóch salek ma swój niepowtarzalny wystrój.

Zapraszamy serdecznie!

Organizujemy imprezy okolicznościowe

Chrzciny, Pierwsza Komunia, Zaręczyny, Rocznica, Śluby, Jubileusze, Przyjęcia Żałobne – wszystko, to są okazje, które chcą Państwo odpowiednio uczcić i zapamiętać na zawsze. Serdecznie zapraszamy do pięknych wnętrz naszej Restauracji, gdzie z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe.

Restauracja z tradycją i doskonałą kuchnią, gdzie obiad czy kolacja zawsze jest wydarzeniem wyjątkowym – to dobry sposób na przeżycie ważnej uroczystości. Reprezentacyjne wnętrze pozwala na zorganizowanie kameralnych spotkań w rodzinnym gronie, bankietów, z przyjemnością ugościmy wycieczki, grupy zorganizowane. Oferujemy urozmaicone menu dobrane na każdą okazję, a także oprawę muzyczną na życzenie.

Rewolucja Magdy Gessler

Na początku roku 2014 w dawnej restauracji „Bistro pod Aniołami” Magda Gessler przeprowadziła prawdziwe Kuchenne Rewolucje. Starą nazwę Bistro pod Aniołami zastąpiono nową Bistro Madame. Wystrój wnętrza kiedyś ciężki i ponury obecnie odświeżony dzięki czemu lokal nabrał elegancki, ciepły i przyjemny dla oka wygląd.

Do menu wprowadzono pyszne dania kuchni francuskiej, w tym te bardziej wykwintne. W menu restauracji Madame znajdziemy m.in. pasztet Strasburski foie gras z wątróbek kaczych i gęsich, czy wykwintne polędwiczki Madame. Jest także specjalne menu Magdy Gessler, które cieszy się powodzeniem.

Dawne Bistro pod Aniołami wraz z nową nazwą Bistro Madame dostało kolejne życie dzięki wspaniałej metamorfozie jaką przeprowadziła jedna z najlepszych restauratorek w Polsce Magda Gessler. Teraz mieszkańcy Nysy jak i przyjezdni goście mogą rozkoszować się potrawami inspirowanymi kuchnią francuską.